Najpopularniejsze filmy i seriale, które oglądaliśmy na Netflixie w 2020 roku

Najpopularniejsze filmy i seriale, które oglądaliśmy na Netflixie w 2020 roku
formidablemans
Filmy na weekend
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Netflix opublikował zestawienie najczęściej odtwarzanych seriali i filmów. Co oglądali Polacy? Jaki gatunek filmowy zaliczył wzrost popularności? Sprawdź ulubione filmy i seriale Polaków na Netflixie z 2020 roku.

2020 rok był czasem, który spędziliśmy głównie w domu, a nasz wolny czas wypełniało oglądanie netfliksowych produkcji. Z danych zestawienia wynika, że bardzo duży wzrost zainteresowania zaliczyły produkcje z gatunku fantasy. Bardzo dużą popularnością cieszyły się produkcje „Przeklęta” ,„Locke & Key” i oczywiście „Wiedźmin”. Fani serialu już nie mogą doczekać się drugiej serii, która właśnie jest w trakcie kręcenia. W 2020 roku nastąpił też znaczący wzrost (aż trzykrotny) zainteresowania filmami o romantycznych miłościach. W topie odtworzeń znaleźli się „The Kissing Booth 2”, „Zakochany bogacz” czy „Miłość gwarantowana”,„Grease”, „Sweeney Todd” i „Eurowizja”.

Największe uznanie wśród polskich widzów Netfliksa, wśród gatunków zdobył dramat. Wiódł prym wśród filmów i seriali. Wśród najczęściej oglądanych znalazły się polskie produkcje, jak „W głębi lasu”, Jak zostałem gangsterem”, „Boże Ciało”, „Proceder” i „Zabawa Zabawa”. Hitem w Polsce raz za granicą był serial „Gambit królowej” z rolą Marcina Dorocińskiego.

Przeczytaj też: Pomarańcze pomogą Ci schudnąć – to udowodnione naukowo!

Zdjęcie główne: Future Publishing/ Future/ Getty Images

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać symbole miłości, które idealnie będą pasować na dzień ślubu?
Jak wybrać symbole miłości, które idealnie będą pasować na dzień ślubu?
Dowiedz się, jak dobrać unikalne symbole miłości, które dodadzą osobistego charakteru Twojemu dniu ślubu i uczynią go jeszcze bardziej wyjątkowym.
Ostatnie wpisy