SZUKAJ

Najpopularniejsze filmy i seriale, które oglądaliśmy na Netflixie w 2020 roku

Najpopularniejsze filmy i seriale, które oglądaliśmy na Netflixie w 2020 roku

Netflix opublikował zestawienie najczęściej odtwarzanych seriali i filmów. Co oglądali Polacy? Jaki gatunek filmowy zaliczył wzrost popularności? Sprawdź ulubione filmy i seriale Polaków na Netflixie z 2020 roku.

2020 rok był czasem, który spędziliśmy głównie w domu, a nasz wolny czas wypełniało oglądanie netfliksowych produkcji. Z danych zestawienia wynika, że bardzo duży wzrost zainteresowania zaliczyły produkcje z gatunku fantasy. Bardzo dużą popularnością cieszyły się produkcje „Przeklęta” ,„Locke & Key” i oczywiście „Wiedźmin”. Fani serialu już nie mogą doczekać się drugiej serii, która właśnie jest w trakcie kręcenia. W 2020 roku nastąpił też znaczący wzrost (aż trzykrotny) zainteresowania filmami o romantycznych miłościach. W topie odtworzeń znaleźli się „The Kissing Booth 2”, „Zakochany bogacz” czy „Miłość gwarantowana”,„Grease”, „Sweeney Todd” i „Eurowizja”.

Największe uznanie wśród polskich widzów Netfliksa, wśród gatunków zdobył dramat. Wiódł prym wśród filmów i seriali. Wśród najczęściej oglądanych znalazły się polskie produkcje, jak „W głębi lasu”, Jak zostałem gangsterem”, „Boże Ciało”, „Proceder” i „Zabawa Zabawa”. Hitem w Polsce raz za granicą był serial „Gambit królowej” z rolą Marcina Dorocińskiego.

Przeczytaj też: Pomarańcze pomogą Ci schudnąć – to udowodnione naukowo!

Zdjęcie główne: Future Publishing/ Future/ Getty Images

Napisz komentarz

Formidablemans