Dodaj te ćwiczenia do codziennego treningu, a szybciej schudniesz

Dodaj te ćwiczenia do codziennego treningu, a szybciej schudniesz
formidablemans
Must have
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest spadek masy ciała. Żeby Twój entuzjazm szybko nie minął, potrzebne są szybkie efekty. Dodaj 1 z tych 5 ćwiczeń, dzięki którym spalisz najwięcej tkanki tłuszczowej.

1. Bieganie na bieżni z prędkością 16 km/h. To trudne do wdrożenia ćwiczenie, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami. Bieganie z tą prędkością daje niesamowite efekty. Jeśli obecnie ważysz powyżej 82 kg, może spalić do 730 kcal w ciągu 30 minut.

2. Bieganie na bieżni z prędkością 12 km/h. To lżejsza wersja tego ćwiczenia, ale wciąż daje świetne efekty – możesz spalić nawet 550 kcal.

3. Jazda na orbitreku średnim tempie. To proste ćwiczenie to świetnie wsparcie w procesie odchudzania. Już półgodzinny trening na orbitreku w średnim tempie to ok. 470 spalonych kalorii.

4. Jazda na rowerze stacjonarnym. Rowerek pozwoli Ci spalić aż 450 kalorii w ciągu 30 minut. Warto!

5. Step o wysokiej intensywności. Może Ci się kojarzyć z grupowymi zajęciami dla kobiet, ale jego efektywność mówi sama za siebie. W ciągu 30 minut spalisz aż 420 kcal.

Przeczytaj też: CZY DŁUGI SEN TO KRÓTKA DROGA DO UTRATY WAGI?

Zdjęcie główne: Jakob Owens/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego męska odżywka do włosów to kosmetyk, którego nie powinno się omijać w codziennej pielęgnacji?
Dlaczego męska odżywka do włosów to kosmetyk, którego nie powinno się omijać w codziennej pielęgnacji?

Zauważyłeś, że Twoje włosy nie są w zadowalającym stanie i chciałbyś poprawić ich kondycję? Sprawdź, dlaczego odżywki do włosów są niezbędnym elementem codziennej pielęgnacji i jak właściwie należy je stosować.

Ostatnie wpisy